+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

Vážení zápasníků RFA

RFA premiérově míří do Opavy! Ještě před samotným turnajem podpořte svého favorita na populárním vážení zápasníků, které proběhne 12. dubna od 18.00 hodin v 0. podlaží OC Breda & Weinstein.

Následující den navštivte samotný turnaj RFA ve víceúčelové sportovní hale.

Neporažený a fenomenální. Václav Sivák zatím marně hledá na profesionální scéně přemožitele a prodloužit svoji neporazitelnost se pokusí právě na turnaji v Opavě. Král postojových disciplín dosud zmasakroval všechny soupeře, kteří mu stáli v cestě a podobný průběh slibuje i na RFA 16.

Po neúspěšném vstupu a dvou prohrách nabral Marián Jakubík ten správný drajv. V samém závěru 1. kola uškrtil Davida Tiepa a vítěznou šňůru bude chtít znovu natáhnout. Perfektně rozjetou MMA kariéru má Adam Król, který má skóre 4-0. Přidá pátý triumf před očima vlastních fanoušků?

Veronika Zajícová je zpět! Po třech extrémně těsných zápasech česká kráska visí nad propastí. Skóre 1-3 a třetí prohra v řadě by znamenaly velký problém, který si vycházející hvězda ženského MMA nesmí dovolit.

Recept na něj našel jedině Sivák. Řeč je o Patrikovi Záděrovi, který má v RFA za sebou dvě vítězství. Na ty se pokusí navázat na turnaji RFA 16, na kterém se opět může přiblížit titulové šanci.

Budou úspěšní domácí bojovníci? Nenechte si ujít turnaj RFA 16, budou létat bomby!

Vstupenky zakoupíte zde.

Vážení zápasníků RFA
© ARSYLINE 2017
}
Upozornění
Zavřít