+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

INTERSPORT

Co nebo kdo je  to INTERSPORT?

Oficiálně prodejce sportovního vybavení se sítí 27 prodejen po celé České republice. Ale můžeme to říct i jinak, jsme místo, kde to žije sportem. Prodáváme sportovní oblečení a doplňky, našim zákazníkům servisujeme vybavení, komunikujeme se zástupci předních světových značek, zajímáme se o trendy, zkoušíme nové produkty, školíme se. Naši zaměstnanci jsou z drtivé většiny sportovní nadšenci. Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních. Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a založte si svoji Zákaznickou kartu  INTERSPORT.

Profesionální servis kol
Aby vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci vám ho seřídí a nastaví podle vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme. Více informací a ceník servisních služeb naleznete ZDE.

Záruka 5 let na rám kola
Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme vám prodloužili záruku na rám kola na 5 let! U nás můžete počítat nejen s kvalitou, ale také s odborným poradenstvím a profesionálním servisem. Vybrat si můžete z předních značek Genesis, KTM nebo Author.


E-mail opava@intersport.cz
Telefon 607 039 730
Web www.intersport.cz
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 9:00 - 20:00
ÚT - 9:00 - 20:00
ST - 9:00 - 20:00
ČT - 9:00 - 20:00
PÁ - 9:00 - 20:00
SO - 9:00 - 20:00
NE - 9:00 - 20:00
Zavřít
Breda klub Právě probíhající akce

Intersport - Sleva 15 % - Sleva se nevztahuje na zboží z letáků, slevových knížek či ve výprodeji. Neplatí na kola, elektrokola a koloběžky, na výživu, servisy a dárkové poukázky.

Akce Právě probíhající akce
Nová cyklo výbava v Intersportu

Akce platí od: 3.4.2024 do 5.5.2024

Pokukujete po nové cyklistické výbavě? Stavte se k nám na prodejnu nebo navštivte náš e-shop. V novém akčním letáku najdete vše pro vaši skvělou jízdu.

0.P Móda, obuv, knihy, pivovar

Sport

© ARSYLINE 2017
}
Upozornění
Zavřít