+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

Coffeeshop Company

Přijměte pozvání a zažijte příjemné chvíle v moderním prostředí znovuotevřené kavárny Coffeeshop Company. Ať už si kávu vychutnáte u nás nebo si ji vezmete s sebou, zážitek z její lahodné chuti vás příjemně překvapí.

V COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějších zrnek kávy Arabica, pocházející z těch nejlepších kávových plantáží a pražených v rodinné rakouské pražírně.

V COFFEESHOP COMPANY věříme, že skutečně dobrá káva není tajemství, ale umění. Káva má díky pečlivé přípravě ve speciálních kávovarech opravdu lahodnou chuť.

V COFFEESHOP COMPANY Vám nabídneme vynikající kávu, kávové speciality na mnoho způsobů, výběr speciálních čajů a další teplé i studené nápoje. Nabídku doplňuje široká škála dortů a sladkostí, zeleninové saláty a také sendviče, které vám zapečeme v grilu a jistě Vás zasytí k obědu či večeři.

Nově nabízíme ke koupi dárkové vouchery přímo na prodejně.

Otevírací doba
PO - ZAVŘENO
ÚT - ZAVŘENO
ST - ZAVŘENO
ČT - ZAVŘENO
PÁ - ZAVŘENO
SO - ZAVŘENO
NE - ZAVŘENO
Zavřít
Akce Právě probíhající akce
Podzimní dobroty v Coffeeshop Company

Akce platí od: 18.10.2019 do 15.12.2019

Do Coffeeshop Company přišla podzimní nabídka. Ochutnejte zelené Chai Latte, vídeňskou kávu s makadamiovým oříškem nebo čokoládový dortík.


Vánoční inspirace od Coffeeshop Company

Akce platí od: 4.11.2019 do 24.12.2019

Darujte svým milovaným pod stromeček kvalitní zrnkovou kávu, dárkový voucher nebo jiné dárkové předměty od Coffeeshop Company.


Zimní specialita v Coffeeshop Company

Akce platí od: 13.11.2019 do 31.12.2019

Zajděte na skvělý svařák od Coffeeshop Company, jaký nikde jinde neochutnáte.


Restaurace

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít