+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Výstava COLORIBUS SPECTACULI Vol. 2.

Výstava COLORIBUS SPECTACULI Vol. 2.

Vernisáž výstavy se bude konat 24. června od 16 hodin na lávce v 0. podlaží. Čestným hostem bude Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová.

Uměleckou malbu považuji za jednu z nejatraktivnějších forem výtvarného umění. Jmenuji se David Žídek a narodil jsem se 6. října 1988 v Opavě a rád bych Vám v následujcících řádcích pospat svůj příběh i tvorbu.

Po těžké autonehodě jsem zůstal připoután k invalidnímu vozíku a ani navzdory kvadruplegii, což je v mém případě ochrnutí dolních a částečně horních končetin, jsem se nevzdal snahy rozvíjet svou tvořivost pomocí malování.

V mých abstraktních a litých dílech, která si zde můžete prohlédnout, se snažím vystihnout relax a vnitřní klid, kterým mě malování naplňuje.

Věřím, že ve Vás pohled na mou tvorbu zanechá stejný pocit vnitřního klidu jako ve mně a vykouzlí úsměv na rtu a že pro Vás zkrášlí Obchodní centrum Breda & Weinstein. Svou tvorbu budu v pravidelných časových intervalech obměňovat, tak abyste se až do 31. srpna měli na co dívat.

Za pomoc při realizaci výstavy bych rád poděkoval Obchodnímu centru Breda & Weinstein.

Výstava je prodejní. Nákupem některého z obrazů přispějete na rehabilitaci, bez které se neobejdu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: dave.zidek@seznam.cz nebo telefonním čísle: 732 472 355.


Výstava COLORIBUS SPECTACULI Vol. 2.
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít