+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

Velikonoční stezka Bredou

Na Bílou sobotu zveme do Bredy všechny mladé průzkumníky! Vydáme se totiž na dobrodružnou Velikonoční stezku Bredou. Na celkem třech tvořivých stanovištích budou moci děti projevit svou kreativitu, zručnost i rychlost. Nebudou chybět ani velikonoční maskoti Ovečka Shaun a Zajíček Ušáček, se kterými si užijeme spoustu legrace i focení. Na konci Velikonoční stezky všechny příchozí odměníme.

Pojďme si představit jednotlivá stanoviště.

  • Stanoviště 1.

Hned v úvodu odpoledne mohou dát děti průchod své fantazii při výrobě náramků přátelství. Máme k dispozici nejrůznější barvičky, tvary, materiál i písmenka. Navíc všechny vyrobené náramky zůstanou dětem jako vzpomínka na společné odpoledne. Pro splnění úkolů na tomto stanovišti je také nutné projevit svou hbitost. Děti si zahrají na „Zajíčka v pytli“, a musejí „vyhopkat“ připravenou trasu v látkovém pytli.

  • Stanoviště 2.

Pokračujete po stezce dál, až dojdete k Velikonočním kreativním dílničkám. Naše milé hostesky pomůžou s výrobou tradičních velikonočních produktů, ale to není vše! Dále budou děti muset ulovit zajíčka z bazénku plného malých barevných míčků. Podařilo se splnit oba úkoly? Výborně.

  • Stanoviště 3.

Blížíme se do finále a proto přitvrdíme. Teda spíš přisladíme. Příchozí děti čeká zdobení velikonočních perníčků. Vybrat si budou moci mezi zajíčkem, vajíčkem nebo kuřátkem. Jakmile dozdobí, čeká je složení pravého velikonočního puzzle.

Po zdolání každého stanoviště získá Vaše dítě pravou Breďáckou bankovku (celkem 3 ks), které na speciálně označeném místě promění za los do velikonoční  tomboly. Odměnu za zdolání všech 3 stanovišť získá každé příchozí dítě. Na pořadí plnění jednotlivých stanovišť nezáleží, důležité je splnit všechny. Můžete tedy začít i skončit kdekoliv. Všechna stanoviště jsou od sebe na dohled. Jedno najdete v podlaží 0, poblíž prodejny A3 sport a zbylé dvě na lávkách v podlaží jedna. Stačí pouze vyjet eskalátorem o patro výše.

Celé odpoledne s námi stráví také Velikonoční maskoti – Ovečka Shaun a  Zajíček Ušáček, kteří se budou s dětmi radovat, dovádět a také fotit.

Za odměny do velikonoční tomboly děkujeme prodejně Intersport a multikinu  Cinestar.

Za napečení všech voňavých Velikonočních perníčků děkujeme jídelně Babička.

Velikonoční stezka Bredou
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít