+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Rok dobrovolnictví připomene výstava věnovaná junákům

Rok dobrovolnictví připomene výstava věnovaná junákům

ZMĚNA! Vernisáž proběhne 13. prosince!

Vernisáž výstavy s názvem "Rok 2021 o těch, co dělají svět lepším / Dobrovolníci a dobrovolnictví, jak je možná neznáte“ proběhne 6. prosince 2021 v 17:00 v univerzitním centru v 1. patře v OC Breda & Weinstein (vedle Krevního centra). Výstava zde ke zhlédnutí bude vždy v době provozu obchodního centra až do 31. prosince.

Fakulta veřejných politik v Opavě při příležitosti roku dobrovolnictví představí v rámci výstavy největší českou a světovou dobrovolnickou organizaci, která svými postoji a morálními principy vychovává mládež. Je to Junák – český skaut.


Na této výstavě se seznámíte s historií skautů, jejich současností a prací na rozvoji občanské společnosti a výchově dětí a mládeže. Rovněž bude prezentována spolupráce s fakultou na společných akcích, které jsou pro veřejnost připravovány v průběhu roku. Chybět nebude ani doprovodný program v podobě diskuzního fóra MOSTY, které se uskuteční v kulisách výstavy 14. 12. v 17:00. Diskutovat budou spolu s veřejností zástupci organizací: Junák – český skaut, z. s., Rotary Club Opava, Elim Opava, o. p. s., Aktivní senioři města Bruntál, Terapeutická linka Sluchátko, Český červený kříž a další.


Rok dobrovolnictví připomene výstava věnovaná junákům
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít