+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Preventivní opatření vzhledem k vývoji Covid-19

Preventivní opatření vzhledem k vývoji Covid-19

Vážení návštěvníci,

dovolte nám vás tímto informovat, že vzhledem k vývoji koronaviru v České republice, obchodní centrum Breda&Weinstein respektuje odborný názor a postoj hlavní hygieničky ČR a přijalo soubor základních preventivních opatření (dle aktuálních doporučení Ministerstva zdravotnictví) což zahrnuje mj. i zvýšenou frekvenci úklidu s použitím speciálních doporučených dezinfekčních prostředků na plochy a prostory a to:

1.) ve spreji (s přímým použitím na vysoce frekventovaná místa dotyku) – např.  kliky, madla, zábradlí, nákupní košíky, ovládání výtahů, stolní desky, sanitační zařízení 

2.) dezinfekce na vytírání ploch – podlahy, sociální zařízení jako jsou toalety, umyvadla, baterie, dávkovače atd. 

3.) dezinfekce prostoru - Koncentrovaným, tekutý dezinfekční prostředkem Meridasan Profi, který je určený k povrchové dezinfekci všech ploch, povrchů, vybavení a k dezinfekci vzduchu (MERIDASAN má antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky s prodlouženou působností až 3 týdny).

Zároveň bylo u všech vzduchotechnických jednotek v našem obchodním centru zastaveno preventivně přimíchávání odpadního odtahovaného vzduchu do vzduchu čerstvého, tudíž bude docházet ke kompletní výměně vzduchu a do objektu bude přiváděn pouze čerstvý vzduch.

V neposlední řádě bylo obchodním centrem zakoupeno speciální ozónové dezinfekční zařízení, které bude na vybraných místech centra odstraňovat a ničit patogenní organismy.

Dle vyjádření vlády ČR provoz obchodních center  zůstává nedotčen a OC Breda&Weinstein je  otevřeno pro návštěvníky jako obvykle. Jedinou výjimkou je multikino Cinestar, které bude od dnešního dne tj. 10.3.2020 preventivně do odvolání uzavřeno z důvodu, že by se zde shromáždilo více než 100 osob, což není v současné době povoleno.

Důležité pro nás pro všechny je nešířit zbytečnou paniku, sledovat informace odborných institucí (ne pouze médií) a být vzájemně ohleduplní.

O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

S přátelským pozdravem          

Jaroslav Václavík

Centre Manager

OC BREDA & WEINSTEIN


Preventivní opatření vzhledem k vývoji Covid-19
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít