+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Město Opava rozdá pět tisíc sad tašek na tříděný odpad

Město Opava rozdá pět tisíc sad tašek na tříděný odpad

V padesátiprocentní finanční spolupráci se společností EKO-KOM a.s. zajistilo město Opava pro své obyvatele pět tisíc sad tašek na tříděný odpad. Ty by jim měly pomoci s prvním tříděním domácí produkce odpadů a motivovat je k této významné aktivitě.

Sada obsahuje tři plastové tašky - žlutá je určena ke sběru plastů a potravinářských plechovek (nápoje, kompoty aj.), zelená na sklo a modrá na papír a nápojový karton (od mléka, džusu apod.).

Tašky se budou vydávat až do vyčerpání zásoby ve dnech 23. až 28. srpna 2021 v době mezi 9 až 17 hodinou v obchodním centru Breda & Weinstein poblíž vstupu z Nákladní ulice. 

Protože jsou určeny pouze občanům města Opavy, budou zájemci požádáni o prokázání svého bydliště. Od stejného data si budou moci občané města tašky převzít také na úřadech jednotlivých městských částí (v úředních hodinách) a rovněž v Městském informačním centru na Horním náměstí, a to v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

Tříděním odpadu v domácnostech tak společně podpoříme nejen kvalitu prostředí, ve kterém žijeme, ale také obecní pokladnu, která bude moci ušetřené prostředky využívat tam, kde prospějí Opavanům lépe. Vedení Hlásky věří, že se společně s ním pokusí lidé Opavu proměnit v čisté a ekologicky příkladné město. Děkujeme.

Město Opava rozdá pět tisíc sad tašek na tříděný odpad
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít