+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

Lindex

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 460 prodejnami v 19 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Společnost Lindex nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky. Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Vlastníkem společnosti Lindex je skupina STOCKMANN. 

Více informací je dostupných na www.lindex.com

Otevírací doba
PO - ZAVŘENO
ÚT - ZAVŘENO
ST - ZAVŘENO
ČT - ZAVŘENO
PÁ - ZAVŘENO
SO - ZAVŘENO
NE - ZAVŘENO
Zavřít
Akce Právě probíhající akce
Finální výprodej se slevami až do 70 %

Akce platí od: 19.1.2022 do 30.1.2022

Blíží se závěr našeho výprodeje. Získejte oblíbené kousky ve slevách až do 70 %, které budete s radostí nosit opakovaně, a to v prodejně Lindex.


Podle Lindexu potřebuje život trochu více podpory

Akce platí od: 21.1.2022 do 6.2.2022

Lindex nyní zahajuje novou kampaň pro spodní prádlo „Vaše neviditelná podpora“. Od dospívání až po vaše zralá léta. Od první lásky až po divoké noční párty. Od těhotenství až po nekonečné noci strávené s miminkem. Od životních změn až po moment, kdy znovu najdete samu sebe. Od odchodu z práce až po okamžik, kdy své vnučce pomáháte s výběrem první podprsenky. Lindex je zde pro ženu každého věku.

Informace k celé kampani zde

https://about.lindex.com/cz/tisk/novinky-a-tiskove-zpravy/2022/podle-lindexu-potrebuje-zivot-trochu-vice-podpory/


0.P Móda, obuv, knihy, pivovar

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít