+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Jistá práce pomůže studentům

Jistá práce pomůže studentům

Týdeník REGION OPAVSKO už pošesté vytvořil mediální kampaň Perspektiva, která tentokrát nese název Jistá práce. Cílem je upozornit na skutečnost, že kdokoli se přihlásí na studium technických oborů a zvládne ho, má postaráno o slušné živobytí. Součástí mediální kampaně je i tradiční výstava, která bude po celý prosinec k vidění v obchodním centru Breda & Weinstein.

Účastníci projektu, na kterém REGION OPAVSKO spolupracuje s Okresní hospodářskou komorou, Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a Moravskoslezským krajem, jsou v rámci výstavy prezentováni na velkoplošných panelech. 

Obsahem výstavy, která se nachází se na lávce v prvním poschodí obchodního centra, je prezentace regionálních škol, zaměstnavatelů a institucí, které se do projektu zapojily. S ohledem na fakt, že se vinou pandemie nekonají žádné akce, kde jsou mladí lidé a jejich rodiče seznamováni s možnostmi studia a kariéry na Opavsku, je tato výstava jedním z mála zdrojů informací k danému tématu. Od ledna nejméně po dva měsíce pak bude součástí každého vydání REGIONu OPAVSKO minimálně jedna strana s vybranou prezentací.


Jistá práce pomůže studentům
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít