+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

Den prevence

Obchodní centrum Breda & Weinstein ve spolupráci s Fakultou veřejných politik v Opavě letos opět láká na tradiční akci s názvem Den prevence tentokrát s podtitulem „Zdraví, to nejcennější, co máme“.

29. června od 10 hodin představíme neotřelý program z oblasti ošetřovatelství. Hlavním tématem je prevence a s tím spojené například měření tlaku či tělesné hmotnosti. Dalším bodem programu bude problematika podávání léků dětem a s tím související rizika. Odhalíme nebezpečí obezity v těhotenství a také co dělat, abychom tomu předcházeli. Na své si přijdou i dospělí, pro které je připravena ukázka prevence kognitivních problémů ve vyšším věku se zaměřením na paměť, řečové funkce, rychlost myšlení, které si zájemci na vlastní kůži vyzkouší díky skríningovým testům.

Program Dne prevence připravuje Ústav nelékařských zdravotnických studií a Ústav pedagogických a psychologických věd Fakulty veřejných politik v Opavě.

Za slunečného počasí se Den prevence uskuteční na náměstíčku před vstupem do OC Breda & Weinstein z ulice U Fortny. V případě nepřízně počasí se program přesunuje do univerzitního centra v 1. podlaží OC Breda & Weinstein (vedle Krevního centra).

Den prevence
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít