+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

BredaMánie

Podlehněte nákupní horečce zvané „BredaMánie“! Registrujte se, sbírejte body a vyhrávejte ceny za více než 250 000 Kč!

Jak na to?

Nakupte v Bredě v době od 22. října do 18. listopadu minimálně za 500 Kč, registrujte se v prodejně Charita Opava naproti České Pošty (v 1NP), předložte obsluze účtenku za Váš nákup a výměnou obdržíte stírací los (buď fyzický nebo v mobilní aplikaci Breda klub). Po setření losu se okamžitě dozvíte, zda vyhráváte některou z parádních Denních výher! Každý los je výherní! Navíc každý zúčastněný má možnost dostat se do velkého finále o jednu z TOP CEN! Soutěžíme o iPhone 13, iPhone X, Elektrokoloběžku, robotický vysavač, chytré hodinky, bezdrátová sluchátka, balíček vstupenek do Cinestaru, poukaz na oblek do prodejny Feratt, poukazy do Intersportu nebo The London Station s outletovou módou a o spoustu dalších skvělých cen!

Vyhrává každý!
Jsme moc rádi za to, že u nás nakupujete, a tak odměníme každého speciálním výherním losem. Ten obdržíte od obsluhy v prodejně Charita Opava po každém předložení účtenky v minimální hodnotě 500 Kč (kromě Hypermarketu Albert). Platí však, že je možné načíst pouze 1 účtenku denně.

Soutěžte s naší aplikací

Nakupujte v době konání soutěže v minimální hodnotě 500 Kč (platí pro všechny prodejny kromě Hypermarketu Albert), svou účtenku uschovejte a předložte obsluze v prodejně Charita Opava. Otevřete si aplikaci Breda klub sekci „soutěž“ a „načíst body“. Následně Vám obsluha načte pomocí čipu příslušný počet bodů. Počet bodů je závislý na hodnotě účtenky a hodnocen takto:

  • 500 Kč – 999,90 Kč = 10 bodů
  • 1 000 Kč – 1 999,90 Kč = 20 bodů
  • 2 000 Kč a více = 30 bodů

Poté se v aplikaci objeví notifikace se stíracím losem. Los na displayi telefonu prstem setřete a zobrazí se Vaše výhra. Nezavírejte zobrazenou výhru a rovnou ji předložte obsluze. Ta následně výhru předá. Pokud uzavřete zobrazenou výhru, body zůstanou načteny, ale nebude možné ověřit Denní výhru a tím pádem ji vydat.

Soutěž ale pokračuje a vy jste se tímto registrovali do boje o jednu z TOP cen! Výherce TOP ceny budeme znám v den ukončení soutěže a je jím ten, který v soutěžním období (do 18.11.2021) nasbírá nejvíce bodů. Výherce oznámíme v rámci 9. narozeninových oslav 20.11.2021, rovněž ho budeme kontaktovat e-mailem. Seznam výher je očíslován. Výhru číslo 1 získává soutěžící, který dosáhl v soutěžním období nejvyššího počtu bodů. Výhru číslo 2 získává soutěžící s druhým nejvyšším počtem bodů a tak dále.

Nemáte aplikaci? Nevadí!

Do soutěže se můžete zapojit i v případě, že nemáte staženou naši aplikaci. Jak? Navštivte s platnou účtenkou obchůdek Charita Opava, kde Vám obsluha předá fyzický Stírací los. Opět po jeho setření obratem zjistíte, zda vyhráváte a následně po předložení losu předá obsluha obchůdku Vaši výhru.

Účastnit se můžete také velkého finále o losování našich TOP cen! Na soutěžním losu vyplníte dle pokynů registrační formulář a uložíte jej na místo dle pokynů obsluhy. Z těchto uložených registračních formulářů vylosujeme v den 9. narozeninových oslav výherce TOP cen. Registrace do soutěže o TOP ceny je možná pouze 1x za soutěžní období. Kolikrát si však přijdete pro Denní výhru je pouze na Vás. I zde platí, že je možné předložit pouze 1 účtenku denně.

Boj o TOP ceny probíhá zvlášť přes aplikaci Breda klub a zvlášť prostřednictvím registrace fyzických Stíracích losů.

Každý soutěžící se může účastnit pouze v jedné z výše uvedených variant soutěží tzn. buď soutěží přes mobilní aplikaci Breda klub anebo prostřednictvím fyzických Stíracích losů. V případě registrování do obou těchto variant bude tento soutěžící diskvalifikován.

Při pokusu o opakovanou registraci u fyzických Stíracích losů dojde k vyřazení tohoto soutěžícího ze soutěže o TOP ceny.

Přejeme všem mnoho úspěchu a příjemné nakupování.

Seznam TOP cen v soutěžní části aplikace Breda klub:

Výhra číslo

Prodejna

Výhra

1

iStores

iPhone 13 128GB blue

2

Xiaomi

Elektrokoloběžka: Xiaomi Mi Electric Scooter 3 EU Grey

3

Feratt

Oblek dle vlastního výběru v hodnotě 8 000 Kč

4

iStores

Bezdrátová sluchátka: Apple Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones

5

The London Station

Poukaz v hodnotě 5 000 Kč

6

Chytré hodinky Xiaomi

Xiaomi Mi Watch Beige

7

Cinestar

Balíček vstupenek

8

KFC

Poukaz v hodnotě 2 000 Kč

9

Marionnaud

Poukaz v hodnotě 2 000 Kč

10

Xiaomi

Sluchátka bezdrátová Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Gray


Seznam TOP cen v soutěžní části fyzické stírací losy:

Výhra číslo

Prodejna

Výhra

1

Space

Robotický vysavač: Xiaomi Roborock S5 Max, Black

2

iStores

iPhone XR

3

Intersport

Poukaz v hodnotě 5 000 Kč

4

Marimóda

Šaty dle vlastního výběru v hodnotě 3 000 Kč

5

Fitness Pepa

Poukaz v hodnotě 1 000 KčBredaMánie
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít