+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

Advent v Bredě

Slavnostní rozsvícení Vánočního stromu

28.11. 17:00

ZRUŠENO!

Mikulášská nadílka 

5.12. 14:00 – 17:00

Tradiční nadílku s Mikulášem, andělem a koktavým drzým čertem Maťátkem doplní soutěže a hry, malování na obličej, hudební vystoupení a program završí pohádka Čertíci nezbedové. Mikuláš si od dětí vyslechne básničky či písničky a anděl je za ně odmění.

Veselé peklo s čertíkem zaručí tu největší zábavu a program plný smíchu a žádného strachu. 

Jeden ze stánků nabídne dětem také malování na obličej plné neonových barviček, třpytek i jiných krásných doplňků.

Dalším bodem programu bude hudební vystoupení žáků Základní umělecké školy v Opavě, kteří předvedou své dovednosti na klávesy, saxofon a další nástroje. Vše za pěveckého doprovodu.

Závěr programu mají na starosti Čertíci nezbedové. Hraná pohádka nabídne příběh plný ponaučení a zábavy pro děti i dospělé a hry a soutěže. Děti se stávají součástí pohádky a aktivně zasahují do děje. 

Zajímavým doplňkem akce jsou kreativní dílničky, které nabídnou výrobu andělíčků, čertíků, Mikulášů nebo barvení vařeček.

Kouzelné Vánoce 

12.12. 14:00 – 17:00

Třetí adventní neděle odstartuje Vánočním zpíváním dětí ze Základní umělecké školy v Opavě. Následovat bude Divadlo Tety Chechtalíny o tom, „Jak pejsek s kočičkou slavili Mikuláše a Vánoce“, které si užijí zejména rodiny s dětmi. 

Nedělní odpoledne bude pokračovat Vánočním programem se Sněhulákem. Interaktivní pohádkové vystoupení připomene tradice českých Vánoc a nabídne soutěže pro děti. 

Oblíbené kreativní dílničky nabídnou tvoření kouzelných vánočních ozdob. 

Vánoce s Mimoni 

19.12.14:00 – 17:00

Jak už samotný název napovídá, poslední neděli před Vánoci si děti vychutnají program s populárními Mimoni. Interaktivní show nabídne vtipné divadelní scénky, soutěže o ceny, tanec a setkání s oblíbenými žlutými hrdiny – Kevinem, Stuartem a růžovou holkou Mimoňkou.

Za jejich přítomnosti děti prožijí rozpustilé Vánoční Diskotančení na mimoní písničky spolu s bublinkovou show a skvělými soutěžemi.

Advent v Bredě
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít