+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

  • Aktuálně
  • Zajímavé čtvrtky v OC Breda & Weinstein

Zajímavé čtvrtky v OC Breda & Weinstein

Fakulta veřejných politik v Opavě připravila zajímavé čtvrtky v OC Breda & Weinstein

Fakulta veřejných politik Slezské univerzity v Opavě připravila zdarma přednášky a workshopy pro veřejnost. Jednotlivé akce proběhnout vždy poslední čtvrtek v měsíci od 16:30hod. v 1. patře OC Breda & Weinstein v prostorách Slezské univerzity v Opavě. Těšit se můžete na spoustu zajímavých témat.

Dne 28. března 2019 proběhne přednáška pro veřejnost na téma Transsexualita - co to je a co s tím? Transsexualita je stará jako lidstvo samo. Přijďte diskutovat na uvedené téma. Moderní medicína přináší možnosti, jak těmto lidem zlepšit kvalitu života. Přednášku povede doc. PhDr. Yvetta Vrublová, Ph.D. z Ústavu ošetřovatelství. 

Dne 25. dubna 2019 proběhne Den miniprevence – přijďte si změřit krevní tlak, glykémii a podívat se na ukázky první pomoci.  Akci povedou zástupci Ústavu ošetřovatelství Fakulty veřejných politik v Opavě. Pokud máte čas a zájem o své zdraví a preventivní programy, rádi Vás uvidíme a podiskutujeme o možnostech, jak pečovat o své zdraví.

Dne 30. května 2019 proběhne přednáška pro veřejnost na téma Institut Veřejné ochránkyně práv. Přednášku povede JUDr.  Marie Sciskalová, Ph.D. z Ústavu veřejné správy a regionální politiky. Přijďte se dozvědět více o daném tématu. Pokud by vás zajímalo, jakou činnost vykonává Veřejná ochránkyně veřejných práv, jaká jsou její oprávnění, aby ochránila osoby před jednáním úřadů a dalších institucí, pak je to důvod vaší účasti.

Další témata budou postupně upřesněna na www.fvp.slu.cz. Registrace není nutná, stačí pouze přijít. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Přednášky  budou probíhat v galerii v 1.podlaží.


Zajímavé čtvrtky v OC Breda & Weinstein
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít