+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

Výstava Dopravní prostředky

Základní škola T. G. Masaryka Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě chystají v Galerii Breda další výstavu výtvarných prací 

Základní škola T. G. Masaryka Opava pokračuje v navázané spolupráci s partnerskou Filozoficko-přírodovědeckou fakultou (FPF) Slezské univerzity v Opavě. V Galerii Breda, nacházející se v prvním podlaží (poblíž pobočky České pošty) ve Společenském a obchodním centru Breda & Weinstein v Opavě, chystají výstavu.

Zatímco loni v dubnu zde byla vystavena díla dětí ze školních družin a klubů Opavska s tématikou pohádkového světa, letos mohou návštěvníci zhlédnout výtvarné práce dětí na téma Dopravní prostředky. 

Slavnostní vernisáž spojená s vyhlášením nejlepších prací a předání cen vítězům se v Galerii Breda koná ve čtvrtek 2. května 2019 v 16.00 hodin. Výstava, na které nebudou chybět ani trojrozměrné výrobky, zde bude nainstalována do konce května. 

„Loni se na vernisáž přišly podívat stovky lidí, galerie byla plná. Doufáme, že tomu tak bude i letos. Lidé uvidí skutečně krásné a nápadité výrobky, které jim poodhalí svět viděný dětskýma očima,“ uvedla hlavní organizátorka Jana Tancíková ze Základní školy T. G. Masaryka s tím, že úroveň dětských výtvarných prací každým rokem stoupá.

Výstavami v Galerii Breda však spolupráce FPF se ZŠ T. G. Masaryka nekončí. V plánu jsou návštěvy žáků na různá pracoviště Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě. Výstava Dopravní prostředky
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít