+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

  • Aktuálně
  • Výstava 100 československých NEJ v OC Breda

Výstava 100 československých NEJ v OC Breda

V letošním roce slavíme významné 100 leté jubileum od vzniku Československé republiky. Na oslavu tohoto výročí jsme pro Vás připravili RETRO výstavu 100 československých NEJ, která Vám ukáže to nejlepší pod hlavičkou „Made in Czechoslovakia“. 

Navštívit výstavu můžete ve dnech od 31. 8. do 14. 9. 2018 v prostorách OC Breda & Weinstein Opava. Přijde se podívat na ikonické spotřebiče, které v dnešní době již běžné neuvidíte, nejlepší české výnalezy, které ovlivnily celý svět, československé kuriozity, nejlepší filmy, nejhranější písně, reklamy a spoustu dalšího. Jen to nejlepší co vzniklo na území bývalého Československa! Takovou úžasnou příležitost připomenout si vznik ČSR si nemůžete nechat ujít! 

Projekt je pod záštitou prezidenta České republiky.

Výstava je rozdělena do deseti kategorií, přičemž v každé kategorii na vás čeká výběr toho nejlepšího. Kategorie: spotřebiče, reklamy, Češi světoví, historické události, filmy, knihy, písně, sportovní momenty, kuriozity, potraviny

Partneři: Czechoslovak Group, Hamé, TATRA TRUCKS, Český rozhlas - Radiožurnál, Deník.cz

Více informací a zajímavých novinek k výstavě se můžete dozvědět na webu www.100csnej.cz/uvod/ nebo na stránce 100 československých NEJ.


Výstava 100 československých NEJ v OC Breda
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít