+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

Opavský vinný trh 2019

Šestý ročník Opavského vinného trhu si již zasluhuje trochu bilancování. Každý rok byl trochu jiný. Ty první ročníky přinášely všechny hudební žánry a na pódiu se objevila cimbálovka, jazz i chorály. Ten loňský si kladl za cíl představit mladé talentované hudebníky z našeho regionu. I přes žánrovou pestrost měli všechny ročníky jeden spojovací prvek a to kvalitní lahvová vína z produkce ČR a v prezentaci především opavských vinoték a restaurací.

Nejinak tomu bude letos. Přestože ceny vín za těch pět let trvání akce mírně porostly, ceny degustačních skleniček (Kč 70) i degustačních vzorků (Kč 20, 30) zůstanou zachovány. Návštěvníci se mohou těšit na výběr minimálně ze sto padesáti moravských vín. Každou zakoupenou skleničkou nebo lahví vína navíc návštěvníci podpoří dobrou věc. Část výtěžku darují prodejci na charitativní účely. Přidat se mohou i další podnikatelské subjekty, kterým rádi poradíme jak legislativně zvládnout příspěvek na charitu.

Vzhledem k velkému zájmu o předchozí ročníky a omezenému počtu degustačního skla si dovolíme návštěvníky upozornit, že začínáme už v 16:00 h a vyplatí se přijít včas.

Partnery projektu jsou Opavské Slezsko, OC Breda a Slezská univerzita v Opavě. Večerem provází Mgr. Alexandr Burda.

Opavský vinný trh 2019
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít