+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Nabídka práce SUBWAY

  • Nabídka práce SUBWAY

Hledáme brigádníky starší 18 let do restaurace SUBWAY® v obchodním centru Breda&Weinstein v Opavě

Kdo jsme: - Celosvětová síť restaurací rychlého občerstvení SUBWAY® - Máme více než 42.000 restaurací v 108 zemích na celém světě - Nabízíme čerstvé a kvalitní rychlé občerstvení.

Obsluha restaurace SUBWAY®

Požadujeme:

- Velmi dobrá schopnost komunikovat se zákazníkem

- Spolehlivost, zodpovědný přístup, loajalitu

- Smysl pro týmovou práci

- Dobré hygienické návyky

- Ochotu učit se novým věcem

- Dobrou náladu a chuť do práce

- Základy angličtiny výhodou

Nabízíme:

- Možnost práce v Opavě

- Možnost plánovat si své směny dle časových možností

- Možnost ovlivnit svou odměnu svým výkonem

- Práci v nové moderní restauraci amerického standardu a v příjemném kolektivu

- Výhodné stravování

- 100% zaškolení při nástupu

Náplň práce:

Budete se aktivně podílet na kvalitní přípravě a prodeji sendvičů, poskytovat příjemnou, zdvořilou a rychlou obsluhu zákazníků, pečovat o příjemné a čisté prostředí a úklid zázemí restaurace.

Po zaškolení se můžete podílet na tréninku nových zaměstnanců a vedení směn.

V případě zájmu zašlete své CV na personalista@subway-opava.cz