+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

  • Aktuálně
  • Jubilejní 100. McDonald´s od 14. března v našem obchodním centru

Jubilejní 100. McDonald´s od 14. března v našem obchodním centru

Jubilejní McDonald´s

Ve food courtu OC Breda & Weinstein otevře v polovině března svou nejnovější pobočku fastfoodový řetězec McDonald´s. Půjde nejen o druhou restauraci se zlatými oblouky v Opavě, ale současně i o jubilejní 100. restauraci v České republice! 

Moderní restaurace, burger na míru a donáška ke stolu

Za deset let, které dělí otevření první a druhé restaurace McDonald´s v Opavě, se toho hodně změnilo. Restaurace v OC Breda & Weinstein se zařadí k restauracím nové generace. Její zákazníci si budou moci objednávat jídla digitálně na samoobslužných kioscích, burger jim obsluha přinese až ke stolu a u samoobslužného kiosku si budou moci přidat nebo odebrat ingredience z burgerů v prémiové nabídce. Kdo by nechtěl vyzkoušet burger s nachos a tak velkou náloží slaniny, jak velkou má zrovna chuť? 

První restauraci v České republice otevřel McDonald´s v roce 1992 ve Vodičkově ulici v Praze. Od té doby si drží prvenství v kategorii největšího restauračního řetězce u nás, což potvrdil i otevřením rekordní 100. pobočky. 

Pokud už přemýšlíte, co si v jubilejní restauraci dát, zkuste třeba některý z prémiových burgerů, bezlepkový McRoyal nebo nově také hranolky s čedarem a slaninou.Jubilejní 100. McDonald´s od 14. března v našem obchodním centru
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít