+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

HOUSE

Kampaň podzim/zima HOUSE 2017 – nakupuj online!

Neuvěřitelná energie, humor, přirozenost a bezkonkurenční charakter jsou prvky, které ozvláštňují nejnovější kolekci House AW17 a doprovázejí kampaň. Značka je zaměřena na módní trendy pro mladé sebevědomé lidi, kteří oceňují skutečnost, že mohou být sami sebou. House znovu překvapuje smyslem pro módu a inteligentním vtipem.

House AW17 je kombinací trendů a toho nejlepšího. U dámských outfitů na řadu přichází vrstvení - kombinace jemných romantických zdobených šatů s punk rockovou bundou a rockovými doplňky jsou ideálním příkladem. Pro muže House připravil neformální sportovní outfity, ale v moderním městském stylu. Povinností v podzimním šatníku je denim - bunda, košile, kalhoty. Tuto sezónu si muži mohou dovolit džínový look a doplnit ho beanie čepicí a módními koženými botami. Pro holky House připravil oversized džínové bundy s výšivkami, které dokonale ladí s mini sukněmi a džínami.

Kampaň je rozdělena do 3 částí:

„Before anyone else“ - vtipně poukazuje na to, že on-line nakupování je nejrychlejší způsob, jak se přiblížit nejnovějším trendům a inspirativním lookbookům.

>> https://www.youtube.com/watch?v=GzUeZGOs8Gk

„Easier than life“ - ukazuje (samozřejmě s trochou nadsázky), že nic není tak jednoduché jako nakupování na housebrand.com.

>> https://www.youtube.com/watch?v=IH6fbVdabg0

„All eyes on you“  - okouzlujícím, lehkým a zábavným způsobem ukazuje dívky, pro které je móda nejdůležitější.  Jejich trendy outfity pochází z limitované kolekce House, která je k dispozici pouze na housebrand.com. Díky nakupování na internetu se každý může stát skutečnou módní hvězdou.

>> https://www.youtube.com/watch?v=0wdK-uYdmb0

Více na www.housebrand.com/cz/cz/


E-mail opava.breda.house@re-reserved.cz
Telefon 775 434 498
Web www.house.pl/cz
Otevírací doba
PO - ZAVŘENO
ÚT - ZAVŘENO
ST - ZAVŘENO
ČT - ZAVŘENO
PÁ - ZAVŘENO
SO - ZAVŘENO
NE - ZAVŘENO
Zavřít
0.P Móda, obuv, knihy, pivovar

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít