+420 553 820 121

info@ocbreda.cz

Aktuálně

Breda City Trail Opava

Breda City Trail Opava je krosový běžecký závod. Startuje v centru Opavy a přesto vede převážně v měkkém, z velké části travnatém terénu. Kombinujeme zážitek ze sportovního výkonu, prostředí historického centra města pro start a cíl včetně divácké kulisy a běh přírodou v terénu. Připraven je bohatý běžecký a doprovodný program pro všechny věkové kategorie.

Trasa hlavních závodů přivede běžce od obchodního centra Breda & Weinstein v centru města rychle k nábřeží řeky Opavy, kde po krátkém terénním seběhu pokračuje po travnatém levém břehu do Městských sadů. Následuje malebná rekreační oblast Stříbrného jezera, kde po převážně rovinatém průběhu čekají běžce na desetikilometrové trati krátké, ale prudké terénní výběhy, které prověří výkonnost. Trať pětikilometrového závodu je převážně rovinatá.

Po oběhnutí jezera a lesíku u splavu se desetikilometrová trasa spojuje s pětikilometrovou a společně se vracejí zpět po pravém, také travnatém břehu řeky Opavy. Rovinatou část zpestří výběh na Resslovo nábřeží, průběh parčíkem a finiš po Pekařské a Nákladní ulici. Mapu trasy obou hlavních závodů najdete zde.

Zaregistrujte se na http://www.citytrailopava.cz/registrace.html

Členům Breda klubu nabízíme možnost startovat v týmovém závodě na 5 km ZDARMA.  Startují týmy o počtu 3 - 5 členů, kteří poběží závod DYNAFIT PĚTKA. Pořadí týmu bude určeno součtem 3 nejlepších časů jeho členů. Nejúspěšnější týmy budeme samozřejmě vyhlašovat a můžete tak svou firmu, či klub prezentovat před veřejností. Budete-li mít o tento start zájem, prosím kontaktujte nás na emailu info@ocbreda.cz a deseti nejrychleji přihlášeným týmům/klubům zašleme startovné ZDARMA pro 3 členy týmu.Breda City Trail Opava
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít